Дебет і Кредит

Правильний облік – Застава Вашого Успіху Швидко і професійно вирішимо Ваші проблеми

Безкоштовна консультація

Натискаючи на кнопку "Замовити дзвінок", ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Безкоштовна консультація

Натискаючи на кнопку "Замовити дзвінок", ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Бухгалтерські послуги в КиєвіМи пропонуємо повний комплекс бухгалтерських послуг в Києві і по всій Україні для компаній і приватних підприємців.

Наші партнери працюють в різних сферах діяльності: виробництво, послуги, будівництво, торгівля, IT, логістика тощо Наші бухгалтерські послуги будуть актуальні як для тих хто тільки починає свій бізнес, так і для компаній які вже давно на ринку, і шукають можливості зробити свій бізнес більш простим і ефективним.

Наше завдання – звільнити Ваш час для розвитку і зростання Вашої компанії!

Ми готові запропонувати комплексне бухгалтерське обслуговування в Києві, бухгалтерський супровід діяльності компанії. З моменту реєстрації вашої компанії, «Дебет і Кредит» візьме на себе всю роботу по веденню бухгалтерського обліку вашої компанії. Якщо на вашому підприємстві виявилися проблеми з веденням бухгалтерського обліку, наші кваліфіковані фахівці відновлять порядок в найкоротші терміни і знайти оптимальні рішення.


Чому ми, що пропонуємо: 

1. Повний і без перебійного ведення бухгалтерії підприємства, можете не турбуватися що ваш бухгалтер захворів або йде в декретну відпустку, тепер це будемо контролювати ми. Ми повністю беремо на себе функції бухгалтера, головного бухгалтера та аудитора. Трирівневий контроль якості послуг.

2. Відновлення бухобліку. Після перерви в роботі, реорганізації компанії або звільнення попереднього бухгалтера ми зробимо аудит, надамо висновок і відновимо бухгалтерський облік на підприємстві.

3. Кадрове діловодство. Нарахування зарплат, лікарняних, декретних, відпускних і виплат співробітникам підприємства.

4. Послуги головного бухгалтера. Контроль складання і подача всіх форм звітності, присутність при перевірках, допомога вашому бухгалтеру у вирішенні тих чи інших складнощах (нове законодавство, незрозумілі дії співробітників фіскальних органів і т.д).

5. Бухгалтерія на онлайн серверах- «дистанційна робота» співробітників, ви маєте on-line доступ 24 \ 7 до власної документації і звітності. Захист інформації, резервне копіювання, тих підтримка 24 \ 7 і доступ з будь-якого місця, де є інтернет.

6. Ми несемо фінансову відповідальність перед вами, наша компанія застрахувала бухгалтерську професійну діяльність в «Міжнародній страховій компанії на 1 000 000 грн.

7. Входимо в ТОП -10 аутсорсингових компаній України. (посилання на сертифікатlink)

8. Регулярні номінації «КОМПАНІЯ РОКУ -2019». «Вибір споживача- 2018» (посилання на сертифікатlink)

9. Наша компанія ТОВ «Дебет і кредит» більше 10 років на ринку України, ми складаємося в Асоціації дипломованих сертифікованих бухгалтерів «ДипИФР» (посилання на сертифікатlink)

10. Більше 300 задоволених клієнтів і більше 30 задіяних співробітників.

P/S: Жоден бухгалтер, гл.бух, не зможе вам надати таких умов і гарантій в роботі, врахуйте це в прийнятті рішенні кому віддати свою бухгалтерію, своє майбутнє

Бухгалтерські послуги в Києві

 

Прайсlink


Наша командаlink


Наші партнериlink


Поки ви думаєте ваш конкурент вже дзвонить нам

Наберіть нас прямо зараз  0445859595   І вже сьогодні будете знати, у скільки обійдуться наші послуги для вашої компанії.

 

Завдяки нашій підтримці, Ви зможете тримати удар в будь-якій ситуації!

Зв’яжіться з нашим консультантом по телефону 0445859595
Бухгалтерські послуги в Києві, бухгалтерський аутсорсинг, ведення бухгалтерії. Ми можемо запропонувати вашому бізнесу, все, що потрібно!