Дебет і Кредит

Правильний облік – Застава Вашого Успіху Швидко і професійно вирішимо Ваші проблеми

Безкоштовна консультація

Натискаючи на кнопку "Замовити дзвінок", ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Безкоштовна консультація

Натискаючи на кнопку "Замовити дзвінок", ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Наша компанія пропонує послуги з ліквідації підприємств, ФОП, ПП, ВАТ, ЗАТ та інших видів фірм.

 

Процедура здійснюється швидко, професійно, з мінімальними ризиками та витратами. Робимо все якісно «під ключ» – без вашої активної участі!

 

Існують різні причини, які вимагають послугу з ліквідації підприємства:

Ликвидация предприятий, фирм в Киеве

Для того, щоб успішно реалізувати проекти з оновлення бізнесу, часто використовується такий інструмент як ліквідація підприємства.        Застосовуючи експрес-метод, можна досягнути успіхів навіть в тому випадку, якщо у компанії є борги. В цій ситуації має значення показник    заборгованості перед бюджетом і партнерами.

 

 

 

Ліквідація підприємства здійснюється різними шляхами:

 

  1. Зупинка реєстрації юридичної особи.

цей варіант підходить для тих фірм, котрі не мають яких-небуть значних проблем і боргів. А також, якщо у власника компанії є час на дотримання всіх процедур в процесі ліквідації. Ліквідація, здійснювана державними органами в Україні, може продовжуватися протягом доволі довгого часу. Деякі компанії не знімаються з податкового обліку протягом кількох місяців, а то й років.

 

  1. Експрес-ліквідація підприємства через викуп юридичної особи третіми особами.

Порядок ліквідації підприємств, котра здійснюється через викуп, складається з ряду процедур. Насамперед, необхідно занести зміни до засновчих документів, котрі мають відображувати нові дані про зміни в складі засновників. Необхідно також представити рішення про кадрові зміни: це можуть бути звільнення або призначення.

Всі зміни, котрі проводяться рішеннями, необхідно занести до єдиного державного реєстру. Для цього в державні реєстраційні органи подаються відповідні документи. Для законного передачі засновчої документації підприємства, фінансової і податкової звітності складається акт приймання-передачі.

Ліквідація підприємства, котра проводиться шляхом викупу корпоративних прав, переводить відповідальність на нових засновників. Через деякий проміжок часу, передбачений нормативними актами, відбувається ліквідація придбаного підприємства в загальному порядку. Це може бути рішення власника або податкових органів. Спосіб ліквідації шляхом продажу корпоративних прав також дозволяє власнику ліквідувати підприємство в загальному порядку.

 

 

Чим вигідний експрес-метод закриття підприємства?

 

Переваги експрес-метода – це, передусім:Быстрая ликвидация

Прийнятна вартість

Повна відповідність законності

Відсутність перевірок, що проводяться органами, на які покладені обов’язки контролю

Допустима наявність заборгованості та інших проблем

 

Недолік цього методу в тому, що ліквідація, яка здійснюється шляхом викупу, не виключає підприємство з єдиного реєстру. Для того, щоб вилучити організацію з реєстру, необхідний певний час. Але і це можна вирішити.

Від бажання клієнта залежить те, як можливо врегулювати цей недолік в результаті комплексного рішення – викупу разом з ліквідацією, котра є результатом прийнятого власником рішення.

 

  1. Ліквідація підприємства за допомогою зміни засновників.

Це найбільш поширений спосіб. Рішення власника дозволяє прискорити процес ліквідації, зробивши його цілком безпечним. Вся ця процедура може зайняти не більше ніж три місяці.

 

  1. Ліквідація підприємства методом злиття та поглинання.

Існує ще кілька способів, серед яких – злиття і поглинання. Шляхом приєднання можна створити холдинг, змінивши власників і акціонерів.

 

  1. Ліквідація підприємства через банкрутство.

Ликвидация предприятия через банкротство, КиевЛіквідація підприємства через банкрутство також є одним з ефективних варіантів. Потрібні тільки законні докази, яким чином компанія збанкрутувала. Для того, щоб закриття пройшло швидко та без проблем, важливо оцінити об’єм боргів перед державою та кредиторами. Компанія може бути ліквідована і за рішенням власника або його боржника. В такому разі підприємство може піддаватися перевірці, в результаті якої може виникнути потреба в пошуках компромісного рішення, щоб уникнути неприємностей і затяжних перевірок з боку державних органів. Підставою для ліквідації може бути рішення суду, що в практиці українського бізнесу є доволі поширеним явищем. Власник може піддаватися штрафним санкціям.

 

 

 

 

Як обрати, який спосіб підходить саме вам?

Відповідь на це питання можна дати тільки після ретельного вивчення всіх аспектів діяльності вашої компанії, а також причин її ліквідації. Дуже важливо на етапі підготовки до закриття врахувати всі нюанси, які допоможуть уникнути непотрібних перевірок, затримок і додаткових фінансових витрат.

Ми завжди проводимо ліквідацію підприємств тільки законним і професійно грамотним способом. При обранні варіанту і проведенні ліквідації треба бути особливо обережними та уважними. Так як існує доволі багато підстав, котрі можуть обернутися проти осіб, що проводять процедуру самостійно.

Звертайтеся до нас для вирішення цієї непростої задачі.

Завдяки нашому досвіду, ми допоможемо правильно оцінити всі ризики, підготуємо потрібні документи і проведемо процедуру закриття фірми якісно, надійно і з мінімально необхідною вашою участю!

Зв’яжіться з нашим консультантом за телефоном … і дізнайтеся деталі ліквідації та її вартість конкретно для вашого підприємства!

 

Завдяки нашій підтримці, Ви зможете тримати удар в будь-якій ситуації!

Зв’яжіться з нашим консультантом по телефону 0445859595
Бухгалтерські послуги в Києві, бухгалтерський аутсорсинг, ведення бухгалтерії. Ми можемо запропонувати вашому бізнесу, все, що потрібно!